Son Konu: Bağlama Duası Günah Mıdır?
Dini Resimler
Dini İyi Geceler Mesajı

Dini İyi Geceler Mesajı

03.10.18
Sevdiklerinize dini iyi geceler mesajı gönderebilirsiniz. Sizin için Dini Resimler olarak en güzel Dini İyi Geceler Mesajlarını derledik. Aman geceye yenilme, yeni bir gün kocaman bir umut seni bekliyor. Aç kollarını fısıltı fısıltı büyüyen kanat çırpan dualar gönder.
Efendimizi göreceğin bir rüya görmen dileği ile hayırlı geceler…
Sabaha en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular. Hayırlı geceler.
Yüreğindeki umut ışığın olsun, umudun öyle olsun ki, gecenin karanlığını bastırsın. düşlerin mutluluk yağmurlarında ıslansın, geçen mutlu kalbin huzur dolu olsun, Hayırlı Geceler…
Bazen gerçek olmasını istediğiniz rüyalar. Bazende rüya olmasını İstediğiniz gerçekler Vardır. (Sami Yusuf) İyi geceler…Rabbim sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin. İyi geceler, Allah rahatlık versin.
Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Yaradana ulaşması dileğiyle Allah rahatlık versin. Bu gece dualarım senin için, bu gece Allah’a yakarışlarım ikimiz için Selvi boylum. Mutlu ve huzurlu bir yarın için hayırlı geceler. Yarınımızı peygamber efendimizin sünnetine uygun, Rabbimin rızasını kazanarak yaşamak dileğiyle hayırlı geceler.
Ne güzel bir kelimedir; “Allah razı olsun” kelimesi, inşallah Yüce Mevla’nın bizde razı olacağı bir günü daha geride bıraktık. Yarında Allah’ın rızasını kazanma ümidiyle hayırlı geceler. Eğer yaşadığımız bir güne bir önceki günden daha fazla bir şey katamamışsak zarardayız. Yarınımızın daha güzel ve huzurlu olması umuduyla hayırlı geceler. Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri birleşen gönüllerin ayrılmaması dileğiyle hayırlı geceler. Bu gece rüyanda Peygamber efendimizi görmen dileğiyle hayırlı geceler olsun. Allah rahatlık versin. Tüm ümmeti Muhammed’e hayırlı geceler olsun. Allah herkese rahatlık versin. Hayırlı geceler mesajı Allah’ım bizleri her zaman doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın, bizi sevdiklerimizle sınamasın. Hayırlı geceler. Allah rahatlık versin.
Kalpler ancak Allah’ı (c.c.) anmakla huzur ve saadete erebilir. Allah’ın selamı ve mağfireti üzerinize olsun. Geceniz hayırlı olsun. Allah’ım sana huzurlu ve rahat, horultusuz ve yataktan düşmeden uyumayı nasip etsin. Hayırlı geceler, Allah rahatlık versin. Allah uykuda bile kendini tesbih eden kalpler nasip etsin. Cümleten herkese hayırlı geceler. Peygamber efendimizin şefaati üzerinize olsun, Allah’ım uykularınızı nurlandırsın. Geceniz hayır olsun. En güzel dualarla uyumak ve en güzel dualarla uyunmak dileğiyle sana hayırlı geceler olsun. Allah’ım rahatlık versin.
Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak dileğiyle hayırlı geceler. Kalbiniz duayla, gönlünüz huzurlu, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur olsun. Allah rahatlık versin. Sana uykunun zamanı, bana sensizliğin, uykusuzluğun zamanı. Hayırlı geceler Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve güneşin ilk ışıklarıyla gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. Hayırlı geceler Rabbimin izniyle uyumak ve Rabbimin izniyle yeni bir güne uyunmak dileğiyle hayırlı geceler. Allah rahatlık versin.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Serkan
Serkan
2 yıl önce

Kıza yolladım